Veļas mašīnu remonts

Bojātas tehnikas diagnostika ir pirmais solis uz efektīvu, profesionāli veiktu remontu. Mūsu meistars, aiz kura pleciem ir liela pieredze veļas mazgājamo mašīnu remonta un diagnostikas sfērā, novērš bojājumu uz vietas klienta mājās.

Ja veļas mazgājamai mašīnai nepieciešams kapitālais remonts (piemēram, ir nolietojušies cilindra gultņi un to nomaiņai nepieciešama tvertnes pilnīga vai daļēja izjaukšana), tādā gadījumā nepieciešams nogādāt veļas mazgājamo mašīnu pie mums servisa centrā, kur ir pietiekami daudz vietas, optimālais apgaismojums un, protams, viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums! Mūsu klientu ērtībai veļas mazgājamās mašīnas piegādi uzņemamies mēs! Tā kā transportēšana aizņem daudz laika, mēs cenšamies veikt visu iespējamo, lai maksimālo remontdarbu apjomu paveiktu uz vietas, bez nepieciešamības nogādāt lielgabarīta sadzīves tehniku pie mums darbnīcā.

Pēc statistikas vairumā gadījumu veļas mazgājamo mašīnu remonts tiek veikts mājās, klienta klātbūtnē. Vidēji meistaram pietiek ar 30-50 minūtēm, lai saremontētu un pārbaudītu Jūsu veļas mašīnu. Kvalitatīvi izremontēt veļas mazgājamo mašīnu ļauj meistara profesionālisms, remontam nepieciešamās mobilās iekārtas, kā arī pieejamās oriģinālās rezerves daļas.

Zemāk jūsu uzmanībai sniegts to pilsētu saraksts, kur meistars ieradīsies maksimāli ātri. Veļas mazgājamo mašīnu remonts Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, Ikšķilē, Ogrē, Lielvārdē, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos, Garkalnē, Vangažos, Siguldā, Baložos, Ķekavā, Ulbrokā, Мārupē, Piņķos, Baldonē, Оlainē, Jaunolainē un citur…