Ledusskapju remonts

Ledusskapja iziešana no ierindas izraisa neskaitāmas problēmas, kuras saistītas ar pārtikas produktu uzglabāšanu. Мēs ļoti labi saprotam, kādas grūtības cilvēkam sagādā sabojājies ledusskapis vai saldētava, tādēļ veicam saldēšanas iekārtu remontu operatīvi. Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka, lai veiktu ledusskapja remontu, tas nebūt nav jāved uz darbnīcu.

Ledusskapja diagnostiku un remontu veic kvalificēts speciālists pie Jums mājās, birojā vai ražotnē. Profesionālas un mobilas iekārtas ļauj kvalitatīvi veikt ledusskapja remontu mājās. Atkarībā no sarežģītības remonts aizņem no 20 minūtēm līdz 2 divām stundām.

Mūsu serviss veic visu marku ledusskapju pēcgarantijas remontu. Latvijā vispopulārākās ledusskapju markas ir šādas: AEG, Electrolux, Zanussi, Samsung, LG, Bosch, Siemens, Ardo, Indesit, Whirpool, Beko, Snaige, Sharp, ieskaitot visus Side-by-Side modeļus. Ir arī slavenu zīmolu ledusskapji, tādi kā Miele, Gaggenau, Kuppersbusch, Gorenje un citi. Meistars ieradīsies pie Jums mājās jebkurā Jums piemērotā laikā.