Sadzīves tehnikas remonts

Diferencēta pieeja tehniskajām problēmām ļauj pieredzējušiem meistariem precīzi noteikt bojājuma raksturu, atlasīt nepieciešamās detaļas nomaiņai un ātri saremontēt no ierindas izgājušās iekārtas. Lūdzu, vērsieties mūsu servisā pēc palīdzības vai konsultācijas. Mēs ar prieku palīdzēsim atrisināt Jūsu jautājumu.

Latvijā pašlaik vispopulārākie lielgabarīta sadzīves tehnikas zīmoli (white appliances) - Miele, Samsung, Bosch, Siemens, LG, Beko, AEG, Electrolux, Zanussi, Ardo, Indesit, Gorenje, Gaggenau, Hansa, Ariston, Haier, Candy, Hoover, Finlux, Smeg, Whirpool un citi.

Salabot bojātu sadzīves tehniku 95% gadījumu ir lētāk nekā iegādāties jaunu. Bet retos izņēmuma gadījumos ir mērķtiecīgi nopirkt citu veļas mazgājamo mašīnu, jo atjaunot veco nav rentabli. Tas ir saistīts, piemēram, ar to, ka veļas mazgājamās mašīnas vai ledusskapja korpuss ir sarūsējis un vairs neizskatās estētiski. Ņemot vērā minēto piemēru, mūsu komanda ir parūpējusies arī par to. Tādēļ mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem no Eiropas atvestu mazlietotu tehniku no vadošajiem ražotājiem. Šī tehnika ir lieliskā stāvoklī arī montāžas ziņā. Pie mums var iegādāties ledusskapjus, veļas un trauku mazgājamās mašīnas.